Наша компанія об'єднує в собі різні підрозділи, але всі вони служать одній загальній меті: створенню комфортного і здорового середовища проживання.

Історія компанії ФОКС розпочинається з травня 1991 року. Ми одними з перших розпочали свою діяльність в Україні, що дозволило зайняти міцне становище на ринку торговельних послуг. З першого дня роботи стратегією компанії стало просування на ринку лише якісних товарів перевірених торгових марок. Ми є прямими дилерами з Європи, Канади, країн Азії, які успішно зарекомендували себе на світовому ринку.

Сьогодні ФОКС – багатопрофільне торгове підприємство.

                        Основні напрямки діяльності:
                   - оптовий продаж паркетної дошки;
                   - оптовий продаж ламінованої підлоги;
                   - оптовий продаж вінілової підлоги;
                   - оптовий продаж килимового покриття;
                   - оптова та роздрібна торгівля фільтрами для води.

Компанія ФОКС постачає ринку України якісну продукцію та має широку дилерську мережу по всій країні. Пряме партнерство з постачальниками дозволяє нам пропонувати продукцію на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо оперативну доставку по всій Україні.

Для нас не існує другорядних питань. Важливим є кожен проект, тому що запоруку свого успіху ми бачимо у довгостроковій співпраці з нашими партнерами. Ми дуже цінуємо ці відносини і намагаємось їх підтримувати, знаходячи все нові та нові шляхи для взаємовигідного співробітництва.

 ТОВАРИ ТА ТЕХНОЛОГIЇ ПРОВIДНИХ СВIТОВИХ ВИРОБНИКIВ - ДЛЯ УКРАЇНИ