ПАРКЕТНА ДОШКА


Компанія ФОКС– один із провідних операторів на ринку великооптового продажу паркету та паркетної дошки.
ФОКС - ексклюзивний та офіційний представник провідних світових виробників в Україні:

HARO, Німеччина
KÄHRS, Швеція
EUROPARKETT, Словаччина - EXCLUSIVE
KARELIA, Швеція
WOODPECKER, Фінляндія   

Провідні фахівці компанії регулярно відвідують основні профільні виставки світу: Domotex, BAU, Budma, Batimat, DomotexAsia. Це дозволяє оперативно реагувати на появу новинок та знати актуальні світові тенденції. Спеціалісти компанії безпосередньо на фабриках-виробниках знайомляться з особливостями виробництва, новітніми розробками в технологіях та дизайні, формуючи на підставі цього пропозиції, адаптовані до смаків та традицій українського споживача. Відвідуючи презентації та навчання, що проводяться виробниками, наші менеджери набувають знань та досвіду, що підтверджуються сертифікатами. Напрацьований досвід дозволяє оперативно консультувати щодо особливостей товарів та вирішувати будь-які питання.

Наші клієнти – торгові організації на всій території України. Для своїх партнерів, спільно з виробниками, ми постійно проводимо навчальні семінари та презентації, регулярно сповіщаємо про нові розробки.


АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦIЇ

Компанія ФОКС пропонує великий асортимент паркетної дошки з наявності та на замовлення відомих світових брендів для житлових приміщень:
         - односмугова, двосмугова, трисмугова паркетна дошка;
         - різні породи деревини – від простих до елітних та екзотичних;
         - під лаком, під олією;
         - величезна кольорова гама;
         - різні види кріплень.
Паркетна дошка в порівнянні з традиційним штучним паркетом є виробом високого рівня заводської готовності і тому розрахована на велике коло споживачів. Ще на заводі вона проходить повний цикл обробки, тому після укладання вже не потрібно ні шліфування, ні нанесення лакового або олійного покриття. Це дає змогу заощадити час, а також уникнути витрат на додаткові матеріали. Паркетна дошка на 100% виготовляється із натуральної деревини. Тільки це не цілісний масив, а тришарова конструкція, верхній шар якої виготовляється з дорогих порід дерев, а середній та нижній шари складаються з хвойних. Цей фактор суттєво знижує ціну на паркетну дошку порівняно із традиційним паркетом. Паркетна дошка є чудовим прикладом поєднання використання натуральної деревини та сучасних технологій. 

Можливі різні варіанти обробки поверхні:

БРАШУВАННЯ
Брашування – це специфічний спосіб обробки деревини, у якому щіткою вибираються м'які волокна деревини, ефективно виділяючи малюнок річних кілець. Він стає яскраво вираженим та об'ємним. Це дає більший простір для подальшої роботи з брашованним деревом. Саме по собі брашування без подальшого простого або комбінованого тонування дає ефект штучного старіння дошки. А фарбування або тонування після брашування дозволяє досягати різних дизайнерських рішень підлоги.

МОРIННЯ
Моріння змушує дерево сяяти. Власне характерні риси дерева не зникають, а моріння дає йому можливість сяяти винятковим чином.

ТЕРМООБРОБКА
Термообробка є екологічно прийнятним методом, оскільки деревина у спеціальному приміщенні нагрівається до температури понад 200 º С без додавання будь-яких речовин. При термообробці з дерева видаляються вода і різні речовини, що екстрагуються, його пористість і будови клітинних оболонок змінюються, зменшуючи, таким чином, природну вологу майже в половину. До того ж, під час термообробки, дерево повністю забарвлюється у темний колір.

 

НАШI ПЕРЕВАГИ
  • великі складські запаси ламінату та паркетної дошки;
  • пряме постачання від виробників;
  • оперативна робота на замовлення;
  • безкоштовна доставка по Україні;
  • організація виставки товару – надання зразків та торговельного обладнання;
  • проведення навчань для партнерів працівниками компанії;
  • організація презентацій та семінарів за участю представників заводів-виробників;
  • надання кредитних умов;
  • супровід усієї продукції необхідними сертифікатами;
  • акційні пропозиції.

Ми постійно розширюємо дилерську мережу та запрошуємо Вас до співпраці. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найефективніші схеми взаємодії. Наша мета – довгострокова та взаємовигідна співпраця з нашими партнерами.