СЕЙФИ


Компанія ФОКС відома на українському ринку майже 30 років і є одним із оптових постачальників меблевих, готельних, офісних сейфів, сейфів для зброї та пістолетів.
Понад 15 років ми ексклюзивно представляємо торгову марку Fortress в Україні, займаємося оптовим та роздрібним продажем вбудованих та окремостоячих видів сейфів. Наша продукція є символом якості.

Ми пропонуємо великий вибір у наявності, конкурентоспроможні ціни, гнучку систему знижок, доставку по Україні. Надаємо 12 місяців гарантії на всю продукцію.
Наші досвідчені менеджери допоможуть розібратися у всіх тонкощах та характеристиках обраної моделі, врахують нюанси експлуатації та установки.
В даний час, щоб бути ближче до кінцевого покупця ми продаємо сейфи також через наш інтернет-магазин https://foks.ua/ та працюємо з іншими інтернет магазинами за системою дропшиппінг.

 

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦIЇ  
 • меблеві сейфи;
 • готельні сейфи;
 • офісні сейфи;
 • сейфи для зберігання зброї;
 • сейфи для пистолетів.

МЕБЛЕВI СЕЙФИ
Це велика категорія сейфів, яка включає в себе також готельні та офісні сейфи.
Усi вони кріпляться до стіни всередині шаф, або до підлоги. Деякі моделі можна вбудувати у машину. Вони мають різні системи замикання. Ми пропонуємо як прості механічні моделі сейфів, так і з кодовим замком. Найпростіший варіант замку – механічний, з ключем «метелик». У комплект такого сейфа входить 2 ключі, одним з яких користуються, а другий зберігають поза сейфом, щоб можна було відкрити у разі втрати першого. Складніший для зламування - електронний кодовий замок з енергонезалежною пам'яттю та зі змінним 3-8-значним кодом.
Для максимальної стійкості та запобігання несанкціонованому виносу з приміщення у всіх конструкціях наших меблевих сейфів передбачені отвори для анкерного кріплення до підлоги та/або стіни. Анкерні болти входять до комплекту.

СЕЙФИ ДЛЯ ЗБЕРIГАННЯ ЗБРОЇ
Ця категорія включає в себе сейфи для пістолетів та зберігання військової та мисливської зброї. Українське законодавство зобов'язує всіх громадян, хто має вогнепальну або газову зброю на руках – зберігати її в безпечному місці.

Ми пропонуємо якісні, компактні сейфи для зберігання пістолета, револьвера, мисливської рушниці.
Наші сейфи для зберігання зброї практичні, надійні, недорогі, компактні, непомітні оку, їх можна встановити в будь-якій зоні Вашої квартири або будинка, в кабінеті, офісі і навіть машині. Вони кріпляться всередині шаф, легко монтуються на підлогу під письмовим столом, можуть бути з механічним замком або електронним кодовим.
Замок (ригельна система) розташовані на внутрішній частині дверей та приховані металевим кожухом (металевою панеллю). Всі сейфи мають зварну конструкцію, виготовлені з листової сталі товщиною 1,2 мм, самі двері виготовлені зі сталі товщиною 2,5 мм.

 

НАШI ПЕРЕВАГИ:
 • конкурентоспроможні ціни; гнучка система знижок;
 • надання кредитних умов;
 • супровід усієї продукції необхідними сертифікатами;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

            Всі замовлення ми оперативно доставляємо по Україні

 • своїм транспортом - ми маємо власний автопарк, який здійснює доставку по всій Україні;
 • через вантажоперевізників - Нова Пошта, Meest Express.
   

Ми розширюємо дилерську мережу та запрошуємо Вас до співпраці. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найефективніші схеми взаємодії.